Haber Ara3 Büyükler'in Taraftarı Cumhuriyet Bayramı Konserinde Buluştu

Ankara Fenerbahçeli İşadamları ve Yöneticiler Spor Kulübü Derneği (AFİDER), Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) ve Beşiktaşlı Sanayici İş Adamları ve Yatırımcıları Derneğinin (BESİYAD) başkanları, üyeleri ve misafirleri Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın Cumhuriyet Bayramı Konserinde buluştu.

Konserde CSO tarafından ünlü Türk besteci Muammer Sun’a ait “Kurtuluş ve Cumhuriyet Film Müzikleri, Nazım Hikmet’in Kuva-i Milliye Destanı’ndan Bölümlerle” birlikte seslendirildi.

Şef Cemi’i Can Deliorman yönettiği ve devlet tiyatroları oyuncularının destek verdiği konserde katılımcılar keyifli anlar yaşadı.

AFİDER Yönetim Kurulu Başkanı Engin Aygüney, cumhuriyetin ortak payda olduğunun altını çizerek, "Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz dönem. Güzel bir organizasyon oldu. Bu konuda diğer dernek başkanları ile birlikte farklı projelere imza atacağımıza inanıyoruz. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası da sağ olsun, desteklerini esirgemediler. Kültür ve Turizm Bakanlığı da gerekli izinleri verdi. Güzel bir organizasyon oldu. Nihayetinde hepimiz ezeli rakip olmamıza rağmen ebedi dostuz. Bunun da devam etmesini istiyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

600 kişilik salonu dolduran üç büyük kulübün taraftarları konser sonrası düzenlenen ortak resepsiyonda bir araya gelerek Cumhuriyet Bayramını coşku ve kardeşlik içerisinde kutladılar.

Bu Konuya Ait Resimler

AFİDER ile ilgili sorularınız mı var?

Sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.