Haber AraAFİDER Yeniyılı Coşkuyla Kutladı

AFİDER olarak üyelerimiz ve aileleri ile birlikte, üyemiz Metin Bozkurt’un sahibi olduğu Çukurambar The Green Park Hotel’de 2019’a coşkulu bir kutlama ile merhaba dedik.

Başkanımız Engin Aygüney, Fenerbahçe Spor Kulübü Baskanımız Ali Koç’un selamlarını ileterek başladığı açılış konuşmasında, hayata geçirilen projelerden bahsederken gerçekleştirilecek Olağan Genel Kurul için de yeni yönetim listesini hazırlanan video ile tanıttı.

Aygüney, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır sözümüzle Ocak ayı içerisinde yapılacak Olağan Genel Kurulda yönetime tekrar talibiz. Bu süreçte sizlerin de desteği ile daha güzel projelere imza atacağımıza inancımız tamdır.” dedi.

Fatih Acar ve Şamata Band Grubu’nun sahne aldığı ve misafirlerimize eğlenceli dakikalar yaşattıkları gecede, yapılan çekiliş ile 10 üyemiz de sürpriz hediyeler kazandı.

Fenerbahçe marşlarının da gece boyunca söylendiği baloda, katılımcılar geç saatlere kadar eğlendi. Gece, kesilen Fenerbahçe pastası ile sonlandı.

Baloya, ASGİAD Başkanı Harun Pek, BESİAD Başkanı Ahmet Münir Yaşar, GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu, eski AFİDER Başkanları Selçuk Karakaya, İlker Arabacıoğlu da katılarak yeni üyelerimize plaketlerini takdim ettiler.

Spora Gönül vermiş İşadamları Halı Saha Futbol Turnuvasında Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) ile gerçekleştirdiğimiz final maçının sonunda kazandığımız şampiyonluk kupasını bir kez daha BESİYAD Başkanı Ahmet Münir Yaşar takım kaptanımız Barış Çetin Yılmaz'a takdim etti

AFİDER ile ilgili sorularınız mı var?

Sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.