Haber AraAFİDER Yönetim Kurulu Güven Tazeledi

19.01.2019 tarihinde üyemiz Metin Bozkurt’un sahibi olduğu The Green Park Hotel’de gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulumuzda Başkanımız Engin Aygüney yenilenen Yönetim Kurulu ile birlikte yeni dönemde de oy birliği ile tekrardan AFİDER’in Başkanlığına seçildi.

Başkanımız Engin Aygüney yaptığı açılış konuşmasında, sözü verilen projelere proje katarak ilerlediklerini ve bu süreçte üyelere yönetime verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiklerini belirtti. 2019-2021 döneminde de yeni birçok projeleri olduğunu ve bayrağı çok daha yukarıya çıkaracaklarını vurguladı.

Aygüney, “Büyüyen AFİDER ailesi ile “Sevdamızın Peşinde, Atamızın İzindeyiz” mottosu ile çıktığımız bu yolda, her zaman ve her durumda Fenerbahçemizin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.” diye sözlerine ekledi.

Genel Sekreterimiz Coşkun Samancı’nın 2018 yılı faaliyetleri sunumundan sonra, Genel Saymanımız Levent Alpaslan mali raporları sundu.

Genel Kurulumuzda verilen önerge ile derneğimizin ismi Ankaralı Fenerbahçeli İş İnsanları Spor Kulübü Derneği olarak değiştirildi.

Dilek ve temennilerin ardından, Başkanımız Engin Aygüney eski yönetim kuruluna teşekkür beratlarını takdim etti.

AFİDER ile ilgili sorularınız mı var?

Sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.