Haber AraATA’mızı Ziyaret Ettik

5. Dönem AFİDER Yönetim Kurulu olarak, üyelerimiz ve aileleri ile birlikte ilk ziyaretimizi Ata’mıza yaptık. Fenerbahçe atkılarımız ile kalabalık bir grup olarak Anıtkabir’e yaptığımız ziyaret Aslanlı Yol’da yürüyüşle başladı. Başkanımız Engin Aygüney, kırmızı beyaz karanfillerden oluşan çelengi, Atatürk'ün mozolesine bıraktı.

Başkanımız Engin Aygüney ve katılımcılar, daha sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçti. Aygüney, burada Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı.

Aygüney, deftere şunları yazdı:

“ ‘Sevdamızın peşinde, Atamızın izindeyiz’ sloganını şiar edinen derneğimizin yeni yönetim kurulu olarak ilk sana geldik. Takdir ve tedbirdesini almış Fenerbahçe Spor Kulübü’nün bir sevdalısı olarak huzurunda bulunmaktan ayrıca onur ve mutluluk duymaktayız.

Bu yıl senin gösterdiğin çağdaş ve medeniyet hedefler doğrultusunda tüzük değişikliği ile iş adamları ibaresini “İş insanları” olarak değiştirdik. Atam, senin yolunda iş kadını ayrımını kaldırıp iş insanları olduk.

Ulu önderimizin izinde yürüyen bir dernek olarak, ilkelerine daha sıkı sarılacağız.

İlke ve inkılaplarına sahip çıkma kararlılığımızda inancımız tamdır. Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur.

Ne Mutlu Türk’üm Diyene! Ne mutlu bizlere…”

AFİDER ile ilgili sorularınız mı var?

Sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.