Haber AraAFİDER Tanışma Kokteyli

AFİDER olarak üyelerimizin birbiriyle tanışmaları amacıyla dernek merkezimizde kokteyl düzenledik. Yeni üyelerimize plaket, sertifika ve kartlarını takdim ettiğimiz kokteylin açılış konuşmasında Başkanımız Engin Aygüney Tek Kart ile ilgili bilgi verdikten sonra, “Pek çok işletme ile yaptığımız anlaşma gereği üyelerimize özel indirim aldık, yakın zamanda OPET ile de anlaşma sağlayacağız.” dedi.

Dernek faaliyetlerinden bahseden Aygüney sözlerini şöyle sürdürdü, “Derneğimizin spora verdiği destekler de sürmektedir. Geçen sene, 2. ligde 3. sıraya çıkan voleybol takımımızı, spor kulübümüzün bünyesindeki takıma daha fazla destek olunması adına gelen talepler doğrultusunda kapattık. Spor Kulübümüzde olmayan branşlara daha çok destek vermek adına Bisiklet Takımımız devam ediyor, olimpiyatlara sporcu göndereceğiz. Buna ek olarak Kick Boks antrenörümüz Tolga Aslan, sporcumuz Cengiz Lale ve Mükremin Gürer derneğimiz formaları ile müsabakalara katılacaklardır. Sporcularımıza başarılar dileriz.”

Ankara Down Sendromu Yardımlaşma Derneği Kurucu Başkanı Dilek Koçak Tozlu da, düzenlemiş oldukları Dünya Down Sendromlular Günü organizasyonuna AFİDER’in katılımları ve desteklerinden dolayı Başkanımız Engin Aygüney’e plaket takdim etti. Başkanımız Aygüney de Tozlu’ya, down sendromlu çocuklara iletilmek üzere Fenerbahçe forması takdim etti.

Katılımının yoğun olduğu kokteyl, yeni üyelerin kendilerini tanıtması ile devam etti.

Bu Konuya Ait Resimler

AFİDER ile ilgili sorularınız mı var?

Sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.