Haber AraAFİDER'den 2015'e Merhaba (Sabah Gazetesi)

Yeni yönetimiyle birlikte bambaşka bir kimliğe bürünen Ankara Fenerbahçeli İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (AFİDER) Çayyolu Kolyoz Restoran'da 2015'e merhaba yemeği düzenledi.

Ankara Fenerbahçeli İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (AFİDER) üyeleri ve sporsever işadamları, Çayyolu Kolyoz Restoran'da düzenlenen yemekte bir araya geldi. Geceye AFİDER Başkanı İlker Arabacı'nın yanı sıra Asbaşkan Mithat Yenigün, TRT HD Koordinatörü Kürşat Özkök, SABAH Ankara Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, ASİAD Başkanı Barış Aydın, GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu, ASTOP Onursal Başkanı Veli Sarıtoprak'ın yanı sıra çok sayıda sivil toplum kuruluşu üyesi, iş ve siyaset dünyasının seçkin isimleri katıldı.

BÜYÜK BİR CAMİAYIZ

Fenerbahçeli olmanın bir gelenek olduğunu ifade eden İlker Arabacı, "Benim felsefemde Fenerbahçeli olmak birbirini hiç tanımayan iki insanın kucaklaşmasına vesile olmaktır. Fenerbahçeli olmak onurdur, gururdur ve her zaman her yerde dimdik durabilmektir. Hedef 1 milyon üye kampanyası büyük Fenerbahçemizin istikbalidir. 25 milyonluk eşsiz camiamızın bunun üstesinden geleceğine inancımız sonsuzdur. AFİDER olarak 1 milyon üye kampanyasına desteğimiz tamdır" diye konuştu.

1 MİLYON ÜYE PROJESİ GELECEK İÇİN ÖNEMLİ

Yemekte konuşan Fenerbahçe Asbaşkanı Mithat Yenigün, "Son büyük projemiz 1 milyon üye kampanyası. Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşuyuz ve 25 milyon camiaya sahibiz. Bunu kanıtlamanın yolu işte bu kampanyadır. Fenerbahçe'nin gücünü Türkiye ve dünyaya duyurmanın yolu da budur. Herkes ne kadar kendini Fenerbahçeli hissederse o kadar hizmet edecek" dedi.

Haber Linki

Bu Konuya Ait Resimler

AFİDER ile ilgili sorularınız mı var?

Sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.