Haber AraÜmmühani Moroğlu'nun İmza Günü

Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Yazar Ümmühani Moroğlu, Türkiye'nin önde gelen söz yazarları, bestekarları, aranjör ve yorumcularının yer aldığı sözlerin ve bestelerin oluşumda yaşadıkları ruh halini anlatan "SÖZ" kitabını 16 Ocak 2016 tarihinde ATO Congresium'da tanıtarak imza günü düzenledi.

ATO Congresium'da gerçekleştirilen kitap fuarına Türkiye'nin birçok yerinden çok sayıda yazar ve yayınevi katıldı. Fuar organizasyonunda yazar Ümmühani Moroğlu, İlesam standında (Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği) Orhan Gencebay, Neşet Ertaş ve Selami Şahin gibi birçok ünlü ismin yer aldığı "SÖZ" kitabını imzalayan yazarlar arasındaydı.

Standı ziyaret edenler arasında Ankara Fenerbahçeli İşadamları ve Yöneticiler Derneği Başkanı Av. İlker Arabacıoğlu, ailesi ve yönetim kurulu üyeleri de vardı.

Fuarın diğer bir dikkay çeken standı ise 40'lar Kulübü oldu. Yayınevinin Ankara temsilcisi ve yazarlarından Ahsen Melek Kocatürk, Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci'ye kitapları imzaladı.

AFİDER ile ilgili sorularınız mı var?

Sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.