Haber AraFENER OL'A Destek Sürüyor

Fener Ol” Kampanyası kapsamında Başkanımız Engin Aygüney Ankara Kentpark AVM’de Kulüp tarafından organize edilen çekilişi gerçekleştirdi. Yapılan çekiliş ile SMS gönderenler arasından Berkant Deniz Erzin imzalı futbol topu kazanan talihli oldu.

Devamını Oku

Gelecek Bilimde Gelecek Çocukta

Kitap güçtür, unutmayalım ki bizi okumak kurtaracaktır. Bütün gelişim alanlarına katkı sağlayan kitapla erken yaşta tanışmak, sonraki yıllarda okumayı öğrenmeye karşı duygu ve tutumları oluşturmada ilk adımdır. Yalnızca başarının ve gücün değil kendini tanımanın, doğru yolda yürümenin sırları da kitap sayfalarında gizlidir.

Devamını Oku

AFİDER'den Dayanışma Örneği

AFİDER yönetim kurulu ve üyeleri, sosyal sorumluluk projelerine bir halka daha ekledi. Yaptığımız organizasyonla ihtiyaç sahiplerine gıda ve ihtiyaç kolisi hazırlayarak Ankara Büyükşehir Belediyesi aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.

Devamını Oku

1 Milyon Amatör Denizci

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın himayelerinde "1 Milyon Amatör Denizci" Projesi kapsamında üyelerimize amatör denizcilik ve kısa mesafe telsiz eğitimi verilmiş, sonrasında sınav gerçekleşmiştir. Katılımın yoğun olduğu eğitim organizasyonu sonrası sınavda başarılı olan üyelerimize belgeleri verildi.

Devamını Oku

Fener Ol Kampanyasına Destek

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Fenerbahçe Kulübünü ziyaretinin 101. yılı anısına dernek olarak düzenlediğimiz geceye ilgi yoğun oldu. Elde edilen gelir ile Fener ol kampanyasına tanıtım desteği sağlandı. Düzenlenen geceye basının da ilgisi yoğun oldu.

Devamını Oku

R. Gürol Şahin Kütüphanesi Açıldı

Kaybettiğimiz üyemiz R. Gürol Şahin adına ihtiyaç sahibi bir okulumuza kütüphane desteğinde bulunduk. AFİDER olarak dezavantajlı yerlere yaptırdığımız kütüphane projelerimiz tam gaz devam ediyor. Kemal Yurtbilir İşitme Engelliler Ortaokulu’nda üyemiz merhum R. Gürol Şahin adına yaptırdığımız kütüphanemizi açtık.

Devamını Oku

AFİDER ile ilgili sorularınız mı var?

Sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.