Haber AraASGİAD’dan Derneğimize Plaket

Anadolu Sanayici ve Girişimci İş İnsanları Derneği’nin (ASGİAD) Hilton Garden Inn Hotel’de gerçekleştirdiği Yılbaşı Balosu ve Lansman Gecesi’ne katıldık. Ebru Yaşar’ın sahne aldığı ve geç saatlere kadar eğlencenin sürdüğü bu şık gecede ASGİAD Başkanı Harun Pek, katılımlarımızdan dolayı Derneğimiz adına Başkan Vekilimiz Sinan Yaşar’a plaket takdim etti.

Devamını Oku

ASGİAD’dan Derneğimize Ziyaret

Anadolu Sanayici ve Girişimci İş İnsanları Derneği (ASGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Harun Pek ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerini derneğimizde ağırladık. Henüz taze bir dernek olan ASGİAD’ın önümüzdeki süreçlerde planladığı projelerden bahseden Harun Pek, Başkanımız Engin Aygüney ile istişarelerde bulundular.

Devamını Oku

Geleneksel Öğle Fener’imizi yaktık

Üyelerimizden Mehmet Yalçın’ın sahibi olduğu Yaldem Tekstil Oran Sarar mağazasında Geleneksel “Öğle Fener’i”mizi bir kokteyl eşliğinde yaktık. Mehmet Yalçın’ın üyelerimize özel uyguladığı indirim ile üyelerimiz yeni yıl hediyelerini de alma fırsatını yakaladılar.

Devamını Oku

AFİDER Yılbaşı Balosu

Değerli AFİDER Üyeleri, acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktığımız bu günlerde, geleneksel olarak düzenlediğimiz Yılbaşı Balosuna tüm değerli üyelerimizi davet etmekten mutluluk duyarız. 14 Aralık 2018 Cuma günü saat 19.07'de başlayacak olan bu gecemizde sanatçımız FATİH ve grubu ŞAMATA BAND ile coşacağız.

Devamını Oku

AFİDER Turnuva Birincisi Oldu

Spora Gönül Vermiş İşadamları Halı Saha Futbol Turnuvasında, finalde Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) ile gerçekleştirdiğimiz maçı 6-2’lik skorla kazanarak birinci olduk.

Devamını Oku

Dünyada Bir İlke İmza Attılar

Üyemiz Erhan Ensarioğlu'nun eşi Cansu Yıldırım Ensarioğlu'nun koordine ettiği, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'ne özel, Altındağ Kemal Yurtbilir İşitme Engelliler Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenlerinden oluşan Duyan Kalpler Müzik Grubu ile birlikte Fenerbahçe Marşını seslendirerek klip çektik.

Devamını Oku

AFİDER ile ilgili sorularınız mı var?

Sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.