Haber AraAFİDER Tanışma Kokteyli

AFİDER olarak üyelerimizin birbiriyle tanışmaları amacıyla dernek merkezimizde kokteyl düzenledik. Yeni üyelerimize plaket, sertifika ve kartlarını takdim ettiğimiz kokteylin açılış konuşmasında Başkanımız Engin Aygüney Tek Kart ile ilgili bilgi verdikten sonra, “Pek çok işletme ile yaptığımız anlaşma gereği üyelerimize özel indirim aldık, yakın zamanda OPET ile de anlaşma sağlayacağız.” dedi.

Devamını Oku

AFİDER 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Kutladı

AFİDER olarak üyelerimizden Görkem Sarıyüce’nin işletmesi olan Közbiber Ocakbaşı’nda 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında üyelerimiz ve misafirleri ile bir araya geldik. LÖSEV’in sunum yaparak farkındalık yarattığı kahvaltı organizasyonumuzda Başkanımız Engin Aygüney ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, üyelerle tek tek ilgilenerek sohbet ettiler.

Devamını Oku

ATA’mızı Ziyaret Ettik

5. Dönem AFİDER Yönetim Kurulu olarak, üyelerimiz ve aileleri ile birlikte ilk ziyaretimizi Ata’mıza yaptık. Fenerbahçe atkılarımız ile kalabalık bir grup olarak Anıtkabir’e yaptığımız ziyaret Aslanlı Yol’da yürüyüşle başladı. Başkanımız Engin Aygüney, kırmızı beyaz karanfillerden oluşan çelengi, Atatürk'ün mozolesine bıraktı.

Devamını Oku

İlk Yönetim Kurulu Toplantımız

2019-2021 dönemi, derneğimizin ilk Yönetim Kurulu Toplantısı'nı gerçekleştirdik. Yeni oluşturulan komitelerimiz ile daha fazla icraat yapacağımız bir dönem olması dileği ile..

Devamını Oku

AFİDER Yönetim Kurulu Güven Tazeledi

19.01.2019 tarihinde üyemiz Metin Bozkurt’un sahibi olduğu The Green Park Hotel’de gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulumuzda Başkanımız Engin Aygüney yenilenen Yönetim Kurulu ile birlikte yeni dönemde de oy birliği ile tekrardan AFİDER’in Başkanlığına seçildi.

Devamını Oku

AFİDER ile ilgili sorularınız mı var?

Sorularınız ve önerileriniz için bizi arayabilirsiniz.